גבע אלון: "להיות מוזיקאי זו הישרדות"

פרויקט "חיים בפלוטו" של ערוץ התרבות של ynet ואולפני פלוטו בתל אביב ממשיך. היום (ג') מגיע לפרויקט הזמר והיוצר גבע אלון ויחד עם להקתו נכנס לאולפן ומקליט עבורכם שלושה ביצועים חיים ומיוחדים לשיריו. בנוסף, אלון מתיישב איתנו לשיחה אינטימית של אחד על אחד. זו ההזדמנות שלכם לקבל מבט קרוב, אישי ונדיר על גבע אלון ושיריו בשפה האנגלית.  

המוזיקאי גבע אלון הקליט את אלבומו האחרון בספרד, כשהוא מנותק מטלפונים, מיילים או אנשים שהוא מכיר. לטענתו, זה שיפר את היכולת שלו להתמקד ולהביא את המוזיקה לשיאה. באולפני פלוטו הוא מספר על ההתבגרות והכתיבה הטעונה: "כשיש לי יום שמח, אין לי צורך לכתוב". צפו בראיון ובביצועים המיוחדים

אל האולפן הגיע אלון עם איסר טננבאום בתופים, יפתח שחף בגיטרה, וצוק בבס. מול המצלמות הם ביצעו את השירים: "Carolina", השיר "The Great Enlightenment" ואת "She Calls My Name", שלושתם מתוך אלבומו החדש של אלון "In The Morning Light". אלבום שהוקלט בספרד יחד עם המפיק טום מונוהאן ששידך לאלון מוזיקאים בינלאומיים אשר הגיעו לספרד כדי להקליט את השירים, אך אלון לא פגש אותם קודם לכן. על התהליך הלא שגרתי הוא גם מספר בראיון שלפניכם.