עמיר בניון: "אתה רואה אי צדק, אז קום ותצעק"
המוזיקאי עמיר בניון לא מוכן לוותר על מי שהוא, או חלילה ללכת עם הזרם. בראיון אישי באולפני "פלוטו" הוא מספר על היצירה והצעקה: "אם לא הייתי עושה את מה שעשיתי, לא הייתי שווה רגע אחד של עמידה על הבמה". צפו בראיון ובביצועים המיוחדים
 
ynet ואולפני "פלוטו" בתל-אביב גאים להציג פרק נוסף בסדרת "חיים בפלוטו", הסדרה המיוחדת בה יש לכם הזדמנות נדירה להביט מקרוב על האמנים האהובים בישראל. הפעם, נכנס לאולפן עמיר בניון ויחד עם להקתו המורחבת הוא הקליט שלושה ביצועים חיים ומרגשים לשיריו ופותח את ליבו בראיון אינטימי של אחד על אחד.
 
בניון מגיע אל הפרויקט המיוחד בעקבות אלבומו החדש, "עץ על מים" אותו הפיקו ליאור שושן ואודי תורג'מן. בפעם הראשונה בקריירה המוזיקלית שלו, בניון שיתף פעולה עם אישתו מרים שכתבה את המילים לכמה משירי האלבום, ביניהם את "מלך בשדה" המבוצע כאן, אותו הלחין בניון. 
בנוסף, מבצע בניון את "כמו תינוק", גם הוא מתוך האלבום החדש וכן את שירו הישן "געגועים לדמיון", אותו כתב והלחין יחד עם אחיו אבי בניון ולקוח במקור מתוך אלבומו המוערך, "שלכת".
 

אל בניון באולפן מצטרפים אודי תורג'מן בפסנתר, גיא בן-שימול בתופים, אלון פנר-טסלר בבס, הלל אמסלם בכלי הקשה, גל דהן בכלי נשיפה - ואחיו, אבי בניון בגיטרה.